Hotel Alsterblick
Schwanenwik 30, Hamburg, Germany, 22087
Online rezervace. Ceny od EUR118.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od EUR118
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 118
Hotel Alsterblick is a luxurious 4-star hotel which is set in a prime location in the heart of Hamburg. A historic hotel, it combines the finest of traditional architectural features with the finest of modern amenities. The hotel overlooks the breathtaking Außenalster lake and is ideally situated 15 minutes from the city’s main shopping districts and the central rail station.

The luxurious rooms at the Hotel Alsterblick are all tastefully designed to feature every possible convenience. All are afforded spectacular views of either the lake or gardens. Internet access is available in all rooms.

Every morning enjoy a delicious buffet breakfast, which serves a diverse range of international and continental items in the elegant ambience of the historic ballroom.

In the warmer summer weather, guests can opt to unwind in the Alsterblick’s magnificent courtyard garden, where they can soak up the sun in the tranquil surroundings.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Alsterblick je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Hamburg, Germany (HAM-Hamburg Airport) - 4.75 mi
  • Lubeck, Germany (LBC) - 32.52 mi
  • Kiel, Germany (KEL-Holtenau) - 56.65 mi
  • Nordholz, Germany (NDZ-Nordholz - Spieka) - 58.22 mi
  • Bremerhaven, Germany (BRV-Bremerhaven Regional) - 59.49 mi
  • Heide, Germany (HEI-Heide - Büsum) - 61.14 mi
  • Bremen, Germany (BRE) - 62.01 mi
  Muzea
  • Museum fur Kunst und Gewerbe - 1.02 mi
  • Hamburger Kunsthalle - 1.03 mi
  • Museum of Ethnology - 1.15 mi